قوانین و مقررات

آژانس دیجیتال مارکتینگ ادوار، محل تلاقی بازار، فناوری‌ و کسب و کار شماست. جایی که نقشه‌ٔ راه را برای بیزنس شما ترسیم و مسیر رشد و رونق آنرا هموار می‌کند.

تعهدات ادوار

آژانس دیجیتال مارکتینگ ادوار، تعهدات مشخصی نسبت به کار خود و کاربرانش دارد که در ادامه به طور واضح و دقیق به آنها اشاره می‌کنیم:

  • وب‌سایت ادوار متعهد است، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری را به‌طور شفاف و دقیق در اختیار کاربران قرار داده و در جهت رفع ابهامات و پاسخ به سوالات آنها تلاش کند.
  • وب‌سایت ادوار، نسبت به اصول حرفه‌ای و کاری خود متعهد بوده و نهایت تلاشش را در راستای پیاده‌سازی روش‌های درست و راهکارهای اصولی به کار می‌گیرد.
  • وب‌سایت ادوار، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی کاربران خود به عهده ندارد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به درستی آنچه گفته می‌شود، نخواهد داشت.
  • تیم پشتیبانی وب‌سایت ادوار، برای مشاوره و رفع مشکلات کاربران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. با این حال، ممکن است به دلیل حجم بالای تماس‌ها، امکان پاسخگویی آنی فراهم نباشد. از کاربران و همراهان گرانقدر ادوار خواهشمندیم، در اینگونه موارد صبور باشند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، پاسخگوی آنها باشیم.

تعهدات کاربران

کاربران و مشتریان محترم نیز، تعهداتی نسبت به فعالیت در وب‌سایت ادوار دارند که در ادامه عنوان شده است:

  • فعالیت کاربران ادوار باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی باشد. در صورت مشاهدهٔ هرگونه فعالیت مشکوک، غیرقانونی یا خارج از عرف، آژانس دیجیتال مارکتینگ ادوار این حق را دارد که نسبت به قطع همکاری با کاربر مورد نظر، تصمیم‌گیری کند. در چنین شرایطی، اگر مبلغی از کاربر دریافت شده و مقداری از آن مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده خواهد شد.
  • فعالیت کاربر، نباید باعث ایجاد مزاحمت برای کاربران فارسی وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات/خدمات کاربر را، با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.
  • فعالیت صنفی و تجاری کاربران باید در چهارچوب موازین اخلاقی و قانونی باشد و نباید هیچگونه ضرر و زیان و آسیبی را متوجه مشتریان، افراد جامعه و بنگاه‌های تجاری نماید.
  • هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هرگونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست مسئولان آژانس دیجیتال مارکتینگ ادوار یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و ... می‌شود.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، ارجاع به آن‌ها امکان‌پذیر باشد.