از خلق ایده تا فتح بازار در کنارتان هستیم.

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

طراحی و راه‌اندازی وبسایت یا فروشگاه تخصصی، فقط نقطهٔ شروع و خوان اول در هفت‌خوان موفقیت شماست! خدمات دیجیتال مارکتینگ و ۳۶۰ درجهٔ ادوار، صفر تا صد جنبه‌های فنی، بازاریابی، برندسازی، ایده‌پردازی، تولید محتوا، تدوین استراتژی و … را پوشش می‌دهد، تا شما با خیالی آسوده، شاهد رشد و رونق کسب و کارتان باشید.

درخواست مشاوره

برترین ایده‌ها، بدون برنامه‌ریزی و اجرای اصولی، شکست می‌خورند یا در گوشه‌‌ای از یادداشت‌ها و چرکنویس‌ها به فراموشی سپرده می‌شوند. تا تبدیل ایده‌ٔ شما، به یک بیزنس‌‌‌ موفق در کنارتان هستیم.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مدرن‌ترین ابزارها و کارامدترین ترفندها، در خدمت رونق کسب و کارهای کوچک و بزرگ

تدوین استراتژی بازاریابی

طراحی نقشهٔ راه و برنامه‌ریزی، برای رخنه در عمق بازار و جذب حداکثری مشتری

طراحی کمپین تبلیغاتی

تبلیغات خلاقانه و کمپین‌های موفق،‌ برای شتاب بیشتر در مسیر تمایز و موفقیت

خدمات بازاریابی محتوا

استمرار در تولید ارزش و خلق آگاهی، شاهراه جذب اعتماد و معماری هویت برند

ایده‌ها و توانایی‌های شما در شاهراه شکوفایی!

مراحل خدمات مارکتینگ

در قدم اول مخاطبین و مشتریان بالقوهٔ شما را شناسایی می‌کنیم تا در تدوین استراتژی‌ بازاریابی، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، انتخاب لحن تولید محتوا، معماری هویت برند و سایر تصمیمات کلیدی، انتخاب‌های بهتر و تصمیمات پربازده‌تری بگیریم. تحلیل عمیق‌تر و شناخت بیشتر از مخاطبین، راهکارهای موثرتری را برای تبدیل غریبه‌ها به مشتریان وفادار در اختیارمان می‌گذارد و تأثیر قابل‌توجهی روی سرعت رشد کسب و کار دارد.
شاید کلیدی‌ترین پرسش موجود در پروسهٔ طراحی محصول این باشد: کاربران و مخاطبین کسب و کار شما، چه مشکلات، گره‌ها، ترجیحات و در کل نیازهایی دارند و برای رفع آنها چه منابع و امکاناتی در اختیارمان است؟ ادوار با انجام تحقیقات بازار و شناسایی مخاطبین، به جستجوی بهترین و عملی‌ترین پاسخ‌ها می‌پردازد تا محصولات و خدمات‌ شما به شکلی متمایز، جذاب و متناسب با ظرفیت‌های عملیاتی شما قابل تعریف باشد.
در دنیای کسب و کار، هیچ فرمول طلایی و نسخه‌ٔ یکسانی برای همگان نیست. اما یک واقعیت تغییرناپذیر وجود دارد و آن اینست که انتخاب و پیاده‌سازی درست کانال‌های فروش، منجر به کاهش هزینه‌ها و رسیدن به بیشترین بازدهی ممکن می‌شود. تیم بازاریابی ادوار با توجه به شرایط و ویژگی‌های مختص به بیزنس شما، بهینه‌ترین و کارامدترین کانال‌های فروش را شناسایی کرده و با تکیه بر فناوری، سرعت بازگشت سرمایه و رسیدن به سودآوری را بهبود می‌بخشد.
نگران تولید محتوای باکیفیت و جذاب برای مخاطبین خاص خود نباشید. تیم خلاق نویسندگان و طراحان ادوار، به شکلی اصولی و در راستای تثبیت و تقویت برند و افزایش فروش، این بخش از کار را اجرا کرده و در صورت نیاز، آموزش‌ها و تجربیات لازم را به کارکنان شما انتقال می‌دهد. تولید محتوای جذاب و مرغوب و کاربردی، مساویست با تولید ارزش برای مخاطبین و مشتریان و تولید اعتبار و حضور پررنگ‌‌تر از رقبا برای کسب و کار شما.
هیچ ساختار و فرایندی نیست که امکان بهبود و ارتقا نداشته باشد. ادوار با تحلیل مستمر نتایج و جمع‌آوری بازخوردها، و با تکیه بر تازه‌ترین ابزارها و امکانات دیجیتال مارکتینگ، استراتژی رشد و توسعهٔ کسب و کارتان را مداوم ارتقا می‌دهد و فرایند بهینه‌سازی را در کلیهٔ جنبه‌ها به اجرا در می‌آورد. نتیجهٔ‌ کار یک بیزنس چابک و پربازده و روبه‌رشد است که از تمامی منابع و ظرفیت‌هایش نهایت استفاده را می‌برد.

برای شکوفایی سریع‌تر کسب و کارتان آماده‌اید؟

از ما به رایگان مشاوره بگیرید.

درخواست مشاوره
در سفارش سایت سخت‌گیر و نکته‌سنج باشید

سوالات متداول مراجعان و مشتریان

طراحی وبسایت یا فروشگاه تخصصی، در کنار خدماتی مثل تولید انواع و اقسام محتوا، بهینه‌سازی (سئو) و بالا آوردن سایت در نتایج جستجوی گوگل، بهینه‌سازی کانال‌ها و صفحات مشتری در شبکه‌های اجتماعی،‌ طراحی و تعریف محصول، تحقیقات بازار، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی، سناریونویسی برای تبلیغات خلاقانه و اجرای آنها و … تنها بخشی از خدمات جامع ادوار برای کسب و کارها هستند. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ادوار تماس بگیرید.

برخلاف بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت یا آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ، سرویس‌های ادوار یکباره نبوده و ماهیتی مستمر و مداوم دارند. به این معنی که مشتری، خدمات انتخابی خود را (تحقیقات بازار، اجرای کمپین، تولید محتوا، سئو، مدیریت سایت و …) به مدت دلخواه دریافت کرده و امکان بستن قراردادهای میان‌مدت و بلندمدت هم وجود دارد.

بله. رشد کسب و کار شما قطعی بوده و این ادعا، نقطهٔ تمایز ادوار با سایر آژانس‌های فعال است. ادعایی که نه از روی خوش‌باوری ماست و نه ترفندیست برای جذب مشتری! ارتقای کسب و کارهای ایرانی، عملاً بالاترین و مهمترین اولویت ادوار است که با تکیه بر تیمی خلاق، مسلط به تکنولوژی و خاک‌خورده در فضای تجارت الکترونیک،‌ حتماً محقق خواهد شد.